mt_gallery: Biegi przełajowe

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy sportowy rok szkolny. W sztafetowych biegach przełajowych nasza męska drużyna w składzie: Bartosz Skolimowski, Michał Sieńczak, Damian Baranowski, Mikołaj Jóźwiak, Dawid Załucki, Damian Treder, Adrian Judek, Bartosz Szloser, Daniel Godlewski, Rafał Stępień, Dąbrowski Jakub i Bartłomiej Ławrynowicz zajęła 3. miejsce, dziewczęta znalazły się tuż za podium.

mt_gallery: Biegi

Tradycyjnie  we wrześniu  w Parku Modrzewia  rozpoczął się sportowy rok szkolny. Tym razem z sukcesami wystartowały nasze sztafety. Dziewczęta były bezkonkurencyjne i wygrały swój bieg z ogromną przewagą, chłopcy zaś po bardzo pasjonującej walce musieli uznać wyższość tylko zespołowi z I LO.  Składy obu sztafet:  DZIEWCZĘTA - Adrianna Dobrołowicz, Paulina Lubowiecka, Magdalena Rzepka, Olga Żukowska, Atina Ciepłucha, Marta Ciosek, Aleksandra Fota, Aleksandra Rucińska, Izabela Wysocka,  Aleksandra Górna;  CHŁOPCY- Nawotka Tomasz, Sagan Paweł, Marcinkowski Michał, Kwiatkowski Michał, Bałachowski Damian, Karol Kuciński, Jakub Żyhałko,  Maciej Białkowski, Jakub Bałachowski,  Adrian Zajączkowski, Paweł  Rogoz .

Podczas przełajów dokonano również wręczenia pucharów za punktację  generalną Licealiady 2012/2013. Dziewczęta w tej punktacji zajęły I miejsce, chłopcy uplasowali się na III pozycji. Wszystkim sportowcom, reprezentującym naszą szkołę w zawodach sportowych w roku ubiegłym serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam nasza szkoła jest potęgą sportową w mieście, a także województwie. Zachęcamy wszystkich sportowców IV LO do reprezentowania naszego ogólniaka i życzymy sukcesów… POWODZENIA!

mt_gallery: Jesienne biegi przełajowe

W dn. 26.09.2012 w ramach Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2012/13, odbyły się tradycyjnie Indywidualne Jesienne Biegi Przełajowe. Wszyscy nasi reprezentanci startujacy w osobnych biegach klas pierwszych, drugich i trzecich spisali się dobrze zajmując punktowane miejsca. Najlepsi, którzy stanęli na podium to: Atina Ciepłucha z kl. If - I miejsce, Damian Godlewski z kl. IIIa - I miejsce, Anita Sarnowska z kl. IIIf - II miejsce, Karolina Dzik z kl. IIf - II miejsce. Gratulujemy!. Opiekunami naszych szkolnych lekkoatletów są nauczyciele: Tomasz Gadaj i Arnold Goliszewski.

mt_gallery: Finały Wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 12.10. 2011 w Biskupcu odbyły się Finały Wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych. Awansowały do nich reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, po zwycięstwach na szczeblu powiatu (ten sam skład). Wyjazd okazał się niesamowitym sukcesem, jakiego w tej dycyplinie do tej pory jeszcze w takim rozmiarze nie osiągnęliśmy. Zwyciężyliśmy zarówno w konkurencji dziewcząt jak i chłopców. W kategorii dziewcząt wyprzedziliśmy 14 sklasyfikowanych szkół, a bezpośrednio na podium: Nowe Miasto Lubawskie i V LO Olsztyn. W kategorii chłopców wyprzedziliśmy 13 szkół, a tuż za nami na podium znaleźli się: ZSKŚiA Giżycko i ZSB Iława.

mt_gallery: Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego

W miniony wtorek w Parku Modrzewie odbyły się indywidualne biegi przełajowe, które zainaugurowały nowy szkolny rok sportowy. Przed rozpoczęciem rywalizacji doszło do bardzo miłej dla naszej szkoły uroczystości wręczenia pucharów za ubiegły rok . W klasyfikacji generalnej Licealiady 2010/11 uwzględniającej wszystkie dyscypliny sportowe IV LO zajęło pierwsze miejsce zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców. Gratulacje i podziękowanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Nowy rok szkolny uczniowie naszej szkoły startujący w biegach przełajowych rozpoczęli równie obiecująco jak w roku ubiegłym. W rywalizacji klas pierwszych dziewcząt drugie miejsce zajęła Ola Rucińska z klasy I F, a na trzecim stopniu podium stanęła Patrycja Dyl. Dobry występ zanotowała także Anita Wala z klasy I A , która ukończyła bieg na miejscu piątym. Chłopcom z klas pierwszych poszło nieco gorzej choć miejsca w pierwszej dziesiątce Jakuba  Bałachowskiego, Macieja Marcinkowskiego i Pawła Rogoz (wszyscy IF) też są  dobrym wynikiem. Świetnie zaprezentowali się także uczniowie klas drugich. Wśród dziewcząt na drugim miejscu bieg ukończyła Anita Sarnowska z klasy II F, a miejsce w pierwszej dziesiątce wywalczyła także Ola Leśniewska II F.

W klasyfikacji chłopców zdecydowane zwycięstwo odniósł Damian Godlewski z II A, Michał Czulewicz II A był piąty, natomiast Bartek Decyk ósmy. Na punktowanych miejscach znaleźli się Rafał Pietrewicz i Dawid Majcher II D i Karol Fryc z II A.

Najwięcej radości przyniósł nam start dziewcząt z klas trzecich. Miejsce pierwsze zajęła Ewelina Czerwień z III F, druga była Karolina Maruszak z klasy III E, a tuż za jej plecami dobiegła Nikol Bralewska z III C. Brawo Dziewczyny!!! W klasyfikacji chłopców klas maturalnych ósme miejsce zajął Rafał Lisiecki, dziesiąte Mateusz Kończyński, a dwunaste Michał Ressel. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i liczymy na jeszcze lepszy występ w biegach sztafetowych, które odbędą się w przyszłym tygodniu.