Biegi  Biegi  Biegi

Tradycyjnie  we wrześniu  w Parku Modrzewia  rozpoczął się sportowy rok szkolny. Tym razem z sukcesami wystartowały nasze sztafety. Dziewczęta były bezkonkurencyjne i wygrały swój bieg z ogromną przewagą, chłopcy zaś po bardzo pasjonującej walce musieli uznać wyższość tylko zespołowi z I LO.  Składy obu sztafet:  DZIEWCZĘTA - Adrianna Dobrołowicz, Paulina Lubowiecka, Magdalena Rzepka, Olga Żukowska, Atina Ciepłucha, Marta Ciosek, Aleksandra Fota, Aleksandra Rucińska, Izabela Wysocka,  Aleksandra Górna;  CHŁOPCY- Nawotka Tomasz, Sagan Paweł, Marcinkowski Michał, Kwiatkowski Michał, Bałachowski Damian, Karol Kuciński, Jakub Żyhałko,  Maciej Białkowski, Jakub Bałachowski,  Adrian Zajączkowski, Paweł  Rogoz .

Podczas przełajów dokonano również wręczenia pucharów za punktację  generalną Licealiady 2012/2013. Dziewczęta w tej punktacji zajęły I miejsce, chłopcy uplasowali się na III pozycji. Wszystkim sportowcom, reprezentującym naszą szkołę w zawodach sportowych w roku ubiegłym serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam nasza szkoła jest potęgą sportową w mieście, a także województwie. Zachęcamy wszystkich sportowców IV LO do reprezentowania naszego ogólniaka i życzymy sukcesów… POWODZENIA!