Niemożliwe nie istnieje  Niemożliwe nie istnieje  Niemożliwe nie istnieje

Spotkanie z Mistrzem Rafałem Rockim. Niepełnosprawnym rugbystą i lekkoatletą trenującym w IKS Atak, uczestnikiem Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio 2020.
DZIĘKUJEMY za piękną lekcję życia. Mistrzu Rafale Rocki trzymamy kciuki za IO PARYŻ 2024 r.
Polecamy artykuł na portEl.pl.PL Sport to drugie życie.

Zajęcia na ściance wspinaczkowej  Zajęcia na ściance wspinaczkowej  Zajęcia na ściance wspinaczkowej

Przez dwa dni nasze licealne klasy przeszły szkolenie na ściance wspinaczkowej. Jest to aktywność ruchowa bardzo uatrakcyjniająca lekcje wychowania fizycznego. Zajęcia bardzo się podobają naszym uczniom i wszyscy mają nadzieję na ich kontynuację.

Finały Mistrzostw Polski U-15

W dniach: 21-22.10.2023 w Hali Sportowej MOSiR w Rybniku, swoje najważniejsze walki w roku toczyła grupa młodzików i młodziczek. Finały Mistrzostw Polski U-15 w judo zgromadziły już po przejściu eliminacji 430 zawodników/-czek ze 128 klubów. Z naszej szkoły do turnieju głównego awansowały 2 osoby: Zuzanna Sielska i Igor Łutaj z kl. 1 C. Zuzia w kat. wag. 48 kg stoczyła super walki i zajęła 3m., Igor w wadze 46 kg, został sklasyfikowany na 9m. Gratulujemy!

Trening z Adrianem Struzikiem   Trening z Adrianem Struzikiem   Trening z Adrianem Struzikiem

Dnia 13.10.2023 r. odbył się trening z mistrzem Adrianem Struzikiem.
Dziękujemy za cenną lekcję.

Sukcesy judoków  Sukcesy judoków

Pracowicie spędzili ostatni weekend niektórzy nasi szkolni judocy. Starsi, z kl. 3C wzięli udział w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Polski U-21 w Sochaczewie. Wstydu nie przynieśli i choć rywalizowali w wyższej kategorii wiekowej (ich to U-18) zajęli punktowane miejsca w swoich wagach: 7m.- Tymoteusz Lic, 7m.- Jakub Hulewicz, 9m.-Zuzanna Młocicka.

Najmłodsi z kolei, z kl. 1C, walczyli w Koszalinie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Zuzanna Sielska zajęła w swojej wadze 1m., a Igor Łutaj 2m. Oboje awansowali do finałów Mistrzostw Polski U-15.