flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Dyplom trenera UEFA Elite Youth A dla naszego nauczyciela

 Karol Przybyła  Karol Przybyła  

Miło nam poinformować, że nasz nauczyciel, pan Karol Przybyła, uzyskał dyplom trenera UEFA Elite Youth A. Kurs organizowany był przez Szkołę Trenerów PZPN.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy z młodymi adeptami piłki nożnej.

Zwycięstwo w Gdańsku

 Zwycięstwo  Zwycięstwo  Zwycięstwo

Miło nam poinformować, że juniorzy MKS Truso Elbląg, w składzie z naszymi uczniami: Kamilem Karczewskim, Rafałem Stępniem, Bartłomiejem Ławrynowiczem, Jakubem Dąbrowskim, Dominikiem Jaworskim, Cezarym Bartnickim, Michałem Sucharskim i Kacprem Sparzakiem, wygrali I Niepodległościowy Turniej Piłki Ręcznej w Gdańsku. Nasi szczypiorniści byli bezkonkurencyjni, wygrali wszystkie z 6 rozegranych meczów. W finale pokonali mistrza Białorusi HC SKA Mińsk 18:16 .
Rafał Stępień został uznany przez trenerów za najlepszego zawodnika turnieju, natomiast Kamila Karczewskiego wyróżniono jako najlepszego zawodnika MKS Truso.

Gratulujemy!

Kolejne sukcesy naszych sportowców

 Zawody w Pasłęku  Zawody w Pasłęku  Zawody w Pasłęku

Podczas zawodów lekkoatletycznych w Pasłęku nasi uczniowie zdobyli aż 10 medali!
Eryk Filipczyk wygrał bieg na 1500 m, Paweł Bogdański okazał się najlepszym sprinterem, Jonasz Lewandowski zajął II miejsce w biegu na 800 m, Piotr Zalewski zdobył brązowy medal w biegu na 400 m, a Michał Juchniewicz na 100 m. Adrianna Wasiak zdobyła dwa medale - srebrny i brązowy, a Bartłomiej Ławrynowicz brąz w skoku w dal. Magda Loryś zajęła III miejsce w biegu na 100 m. W sztafecie 4x100 m. dziewcząt nasze zawodniczki zdobyły brązowy medal.
Pozostali zawodnicy również uplasowali się na wysokich pozycjach.
Wielkie gratulacje i podziękowania

Czytaj więcej...

Testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy piłki nożnej

 Testy sprawnościowe  Testy sprawnościowe  Testy sprawnościowe

W poniedziałek odbył się pierwszy test sprawnościowy dla kandydatów do klasy piłki nożnej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników. Przypominamy, iż drugi termin egzaminu został wyznaczony na poniedziałek, 5 czerwca. Test rozpocznie się o godzinie 10.00 na boisku IV LO przy ul. Sienkiewicza 4.
Lista kandydatów, którzy pozytywnie zaliczyli test podana zostanie do publicznej wiadomości 7 czerwca.

Czytaj więcej...

NASI W CETNIEWIE

 OSPR Cetniewo  OSPR Cetniewo  OSPR Cetniewo

Od czwartku do niedzieli w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie uczennice i uczniowie naszej szkoły brali udział w konsultacji makroregionalnej OSPR. Wspólnie z koleżankami i kolegami z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko – mazurskiego doskonalili ,pod okiem doświadczonych trenerów, swoje umiejętności techniczne z zakresu piłki ręcznej.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Bałdyga, Marta Zalewska, Paulina Stapurewicz, Laura Pietkiewicz, Adrianna Wasiak, Adrianna Szymeczko , Aleksandra Załuska oraz Kamil Karczewski, Rafał Stępień, Jakub Dąbrowski, Bartłomiej Ławrynowicz. Michał Sucharski, Cezary Bartnicki i Maciej Budek.

Mamy nadzieję, że hasło, które towarzyszy wszystkim Ośrodkom Przygotowań Olimpijskich: "Tu rodzą się zwycięzcy", będzie dotyczyło również naszych młodych szczypiornistów!

Czytaj więcej...

Szczęśliwy numer

4.12.2017
Poniedziałek
21
5.12.2017
Wtorek
4
6.12.2017
Środa
12
7.12.2017
Czwartek
8
8.12.2017
Piątek
27
Green Flag
Góra