Uczelnia partnerska
Strona Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu - uczelnia partnerska naszego liceum

Folder GoogleInteraktywny kurs do nauki matematyki, Instagram matematyczny, Strona na FB "Matematyka z Geogebrą"
Profil zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki przygotowane przez nauczycieli IV LO

Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Struktura i organizacja, adresy szkół, komunikaty, oferty pracy dla nauczycieli, edukacja, doskonalenie nauczycieli.

Elbląski system e-rekrutacji

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
Aktualności, komunikaty, informacje o sprawdzianach, egzaminach dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i ich rodziców.

Urząd Miejski w Elblągu
Aktualności, wizytówka miasta, informator miejski, gospodarka, turystyka, rynek pracy.

Aktualności z Elbląga
strona dla mieszkańców Elbląga i okolic. Zawiera wszystkie dane statystyczne o tym mieście, repertuar kin, teatrów oraz najświeższe informacje.

Olimpia Elbląg
strona sympatyków III-ligowej Olimpii Elbląg

OSPR Elbląg - profil na Facebooku
Informacje o działalności Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej Elbląg

Insta.Ling
Insta.Ling jest aplikacją do szykiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

Strona z arkuszami maturalnymi.
Ponadto: