Międzynarodowe spotkanie Erasmus+

Międzynarodowe spotkanie Erasmus+   Międzynarodowe spotkanie Erasmus+   Międzynarodowe spotkanie Erasmus+

W dniach 13-19.04.2018r. młodzież naszej szkoły przebywa w Niemczech w miejscowości Sittensen. Uczniowie, wraz z paniami: Ewą Ankiewicz i Anitą Gańko, realizują pierwsze międzynarodowe spotkanie młodzieży w ramach trójstronnego projektu Erasmus+. W projekcie uczestniczą także uczniowie z Niemiec i Francji.
Po przylocie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez grupę kolegów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły. Od pierwszej chwili młodzież nawiązała nić porozumienia i wspólnym rozmowom nie było końca.

Anita Gańko

Spotkania grup Erasmus +

Erasmus  Erasmus  Erasmus

W ostatnich tygodniach odbyły się spotkania dwóch grup Erasmus + (niemieckiej i francuskiej). Podczas wspólnych zebrań uczestnicy napisali swoje CV według modelu obowiązującego na Twinspace.
Spotkania to również czas na przygotowywanie wstępnych scenariuszy filmu, nad którym uczniowie pracują przez cały czas pobytu w projekcie. W tym celu zostali podzieleni na zespoły, tworzące krótkie materiały o Elblągu i swojej szkole.

Zebranie z rodzicami - projekt Erasmus+

Szanowni Rodzice,
Jeżeli Wasze dziecko bierze udział w programie Erasmus+, to poniedziałek 11 grudnia 2017 roku, jest najlepszym momentem na poznanie szczegółów projektu, rozwianie wątpliwości i zadawanie pytań. Zapraszamy na zebranie do sali 108 w godzinach od 17-18.

Dane osobowe