Jak zaplanować swoją karierę zawodową?

Doradca zawodowy  Doradca zawodowy

Uczestnicy projektu Erasmus+ spotkali się z doradcą zawodowym dr Magdaleną Gliniecką-Rękawik z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Elblągu. W czasie indywidualnych konsultacji zapoznali się z wynikami badań psychologicznych i otrzymali wskazówki dotyczące planowania kariery zawodowej.

Spotkanie z doradcą zawodowym

Spotkanie  Spotkanie

23 marca uczestnicy projektu Erasmus+ spotkali się z dr Magdaleną Gliniecką-Rękawik doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Elblągu. Aby być skutecznym na rynku pracy konieczne jest poznanie własnych zasobów: cech, umiejętności, mocnych stron, preferencji oraz kompetencji osobistych i zawodowych. Uczniowie skorzystali z możliwości zdiagnozowania swoich kompetencji. Wypełniali testy zainteresowań, osobowości, zdolności specjalnych oraz Wielowymiarowy Kwestionariusz Preferencji. Z wynikami badań zapoznają się w czasie indywidualnych konsultacji z panią psycholog.

Międzynarodowe spotkanie Erasmus+

Międzynarodowe spotkanie Erasmus+   Międzynarodowe spotkanie Erasmus+   Międzynarodowe spotkanie Erasmus+

W dniach 13-19.04.2018r. młodzież naszej szkoły przebywa w Niemczech w miejscowości Sittensen. Uczniowie, wraz z paniami: Ewą Ankiewicz i Anitą Gańko, realizują pierwsze międzynarodowe spotkanie młodzieży w ramach trójstronnego projektu Erasmus+. W projekcie uczestniczą także uczniowie z Niemiec i Francji.
Po przylocie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez grupę kolegów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły. Od pierwszej chwili młodzież nawiązała nić porozumienia i wspólnym rozmowom nie było końca.

Anita Gańko