Erasmus+

Pod koniec maja nauczyciele naszej szkoły zostali zaproszeni do Francji w ramach projektu Erasmus+.
Podczas trzech pracowitych dni ustalono terminy kolejnych spotkań młodzieży w Cherbourgu oraz Elblągu i rewizyty nauczycieli z Niemiec i Francji, które odbędzą się w naszym mieście.

Wyjazd był okazją do podsumowania i wymiany spostrzeżeń, które nasunęły sie nam po spotkaniu uczniów w Niemczech.
Francuscy nauczyciele bardzo ciepło przyjęli nas w swojej szkole. Poza spotkaniem z dyrektorem i uczniami biorącymi udział w projekcie, był również czas na zwiedzanie pięknego Cherbourga.
Kolejny etap wymiany to zbliżający się dużymi krokami wyjazd dziesięciorga uczniów naszej szkoły do Francji.

Poszukujemy jednej osoby do udziału w projekcie i wyjazdu do Francji z powodu rezygnacji jednego uczestnika. Jeśli masz ochotę poznać ciekawych ludzi, podszkolić swój język i spędzić kilka dni w malowniczej miejscowości na północy Francji, zapraszamy do udziału w projekcie.

Anita Gańko