flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Sprawozdanie z konkursu 2010

Już po raz 12 w elbląskim IV Liceum Ogólnokształcącym im. KEN odbył się konkurs: Ekologia i geografia Bałtyku. W konkursie biorą udział uczniowie szkół średnich obu elbląskich powiatów. Do tej pory udział brali uczniowie 13 szkół średnich (I LO z Elbląga, II LO z Elbląga, III LO z Elbląga, IV LO z Elbląga, V LO z Elbląga, VI LO w Elblągu, Zespół Szkół Techniczno-ekonomicznych z Pasłęka, Liceum Ogólnokształcące z Pasłęka, Zespół Szkół Handlowych z Elbląga, Zespół Szkół Gospodarczych z Elbląga, Liceum Handlowe z Elbląga, Zespół Szkół Rolniczych z Pasłęka, LO z Nowego Dworu Gdańskiego).

 

W roku szkolnym 2000/2001 zwycięzcami zostali:

1m. Hanna Chlewińska IV LO w Elblągu - opiekun mgr Sylwester Stanicki
2m. Dorota Pobłocka I LO w Elblągu - opiekun mgr Halina Markiewicz-Antczak
3m. Anna Czajkowska - II LO w Elblągu - opiekun mgr Teresa Bożdyńska

 

W roku szkolnym 2001/2002 zwycięzcami zostali:

1m. Wojciech Romaszko - I LO w Elblągu - opiekun mgr Halina Markiewicz-Antczak
2m. Aleksandra Ruczyńska - III LO opiekun mgr Małgorzata Karmasz
3m. Małgorzata Gaul - III LO opiekun mgr Małgorzata Karmasz

 

W roku szkolnym 2002/2003 zwycięzcami zostali:

1m. Bożena Majewska - IV LO w Elblągu - opiekun mgr Sylwester Stanicki
2m. Piotr Wawryn - II LO w Elblągu - opiekun mgr Teresa Bożdyńska
3m. Wojciech Romaszko - I LO w Elblągu - opiekun mgr Halina Markiewicz-Antczak

 

W roku szkolnym 2003/2004 zwycięzcami zostali:

1m. Pilarski Michał - II LO w Elblągu - opiekun mgr Teresa Bożdyńska
2m. Nalikowski Rafał - II LO w Elblągu - opiekun mgr Teresa Bożdyńska
3m. Tyburska Aleksandra - I LO w Elblągu - opiekun mgr J. Mazuś

 

W roku szkolnym 2004/2005 zwycięzcami zostali:

1m. Piotr Kędzierski - II LO w Elblągu - opiekun mgr Monika Zakrzewska
2m. Marcin Śnieżko - II LO w Elblągu - opiekun mgr Monika Zakrzewska
3m. Marlena Rychcik - III LO w Elblągu - opiekun mgr Ewa Trykowska-Łukaszewicz

 

W roku szkolnym 2005/2006 zwycięzcami zostali:

1m. Antonina Sendrowicz - I LO w Elblągu - opiekun mgr Halina Markiewicz-Antczak
2m. Damian Pec - V LO w Elblągu - opiekun mgr Dorota Barcińska
3m. Emilia Bakan - I LO w Elblągu - opiekun mgr Halina Markiewicz-Antczak

 

W roku szkolnym 2006/2007 zwycięzcami zostali:

1m. Paweł Kusznar - III LO w Elblągu - opiekun mgr Ewa Trykowska-Łukaszewicz
Paweł Hermanowicz - III LO w Elblągu - opiekun mgr Ewa Trykowska- Łukaszewicz
Dorota Paczkowska - I LO w Elblągu - opiekun mgr Janina Mazuś
2m. Antonina Sendrowicz - I LO w Elblągu - opiekun mgr Janina Mazuś
3m. Michał Orłowski – Zespół Szkół Handlowych w Elblągu - opiekun mgr Cezary Alaszkiewicz
Tomasz Brajerski - V LO w Elblągu - mgr Dorota Barcińska

 

W roku szkolnym 2007/2008 zwycięzcami zostali:

1m. Marlena Marzec - Zespół Szkół w Pasłęku - opiekun mgr Ewa Cylwik-Miszczyszyn
2m. Szymon Janowicz - IV LO w Elblągu - opiekun mgr Monika Zakrzewska
3m. Tomasz Brajerski - V LO w Elblągu - opiekun mgr Dorota Barcińska

 

W roku szkolnym 2008/2009 zwycięzcami zostali:

1m. Maciej Ferek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu – opiekun mgr Dorota Szocik
2m. Piotr Kida - Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Elblągu – opiekun mgr Barbara Tomczak
3m. Paweł Paszak - Liceum Ogólnokształcące w Braniewie – opiekun mgr Wioleta Łyczakowska

Katarzyna Święcka - IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu - opiekun mgr Monika Zakrzewska

W roku szkolnym 2009/2010 zwycięzcami zostali:
1m. Aleksandra Kaźmierczuk - I LO w Elblągu - opiekun mgr Janina Mazuś
2m. Magdalena Duda - I LO w Elblągu - opiekun mgr Janina Mazuś
3m. Filip Kaczyński - I LO w Elblągu - opiekun mgr Janina Mazuś

W roku szkolnym 2010/2011 zwycięzcami zostali:

1m. Bartosz Moszczyński – IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Monika Zakrzewska
2m. Patryk Kukliński – Liceum Ogólnokształcące w Braniewie – opiekun mgr Wioleta Łyczakowska
3m. Iwona Gołus - Liceum Ogólnokształcące w Pasłęku – opiekun mgr Ewa Cylwik-Miszczyszyn
Tomasz Rzeczycki - IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Monika Zakrzewska

W roku szkolnym 2011/2012 zwycięzcami zostali:

1m. Wojciech Wolak – Liceum Ogólnokształcące w Braniewie – opiekun mgr Wioleta Łyczakowska
2m. Bartosz Moszczyński – IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Monika Zakrzewska
3m. Alicja Mierzwa – I LO Elbląg – opiekun mgr Cezary Alaszkiewicz

W roku szkolnym 2012/2013 zwycięzcami zostali:

1m.         Joanna Milan – II Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Dorota Szocik
2m.         Kinga Seroczyńska – I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Cezary Alaszkiewicz

3m.         Wojciech Wolak – Liceum Ogólnokształcące w Braniewie – opiekun mgr Wioleta Łyczakowska
Aleks Kaczor – I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Cezary Alaszkiewicz

W roku szkolnym 2013/2014 zwycięzcami zostali:

1m. Maja Sośnicka – Zespół Szkół w Pasłęku – opiekun mgr Ewa Cylwik-Miszczyszyn
2m. Magdalena Zagórska – I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Cezary Alaszkiewicz
3m. Karol Kurowski – IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Monika Zakrzewska

W roku szkolnym 2014/2015 zwycięzcami zostali:

1m. Paweł Powierża - Liceum Ogólnokształcące w Braniewie – opiekun mgr Wioletta Łyczakowska
2m. Aleksandra Podgórska -  I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun mgr Cezary Alaszkiewicz
3m. Paulina Laskowska - IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu – opiekun dr Sylwester Stanicki

Góra