zdjecie

W bieżącym roku przypada dwudziesta rocznica ustanowienia Dyrektywy Siedliskowej, jednego z dwóch najważniejszych aktów prawnych regulujących ochronę przyrody ożywionej w Unii Europejskiej.

W ramach regionalnych obchodów, mających na celu podsumowanie sukcesów wynikających z wdrożenia tego aktu, Przewodniczący Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział w Olsztynie wraz z Regionalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska w Olsztynie zaprosił uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego do wzięcia udziału w konkursie fotografii przyrodniczej "NATURA wokół mnie".

Wśród prac naszych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie trzecią nagrodą główną oraz wyróżnieniem został uhonorowany Łukasz Kruk z klasy III e oraz wyróżnienie otrzymała Justyna Bekier z klasy III e. Gratulujemy!

Prace i reportaż z uroczystego zakończenia konkursu można obejrzeć w załącznikach. załącznik 1, załącznik 2