mt_gallery: One Day More 4 Volleyball

29 luty to wyjątkowy dzień, który przeżywamy co 4 lata. 2016 rok to rok olimpijski, dlatego Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (CEV) przygotowała akcję One Day More 4 Volleyball (Jeden Dzień Więcej dla siatkówki) .

mt_gallery: Licealiada

Ogromnym sukcesem zakończyła się Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Po ciężkich meczach w eliminacjach i półfinałach nasza reprezentacja uwierzyła w swoje możliwości i po ambitnej walce zajęła II miejsce. Sukces tym bardziej cieszy, iż w składzie naszej drużyny nie ma zawodników trenujących na co dzień piłkę siatkową.

W organizowanym w naszej szkole finale rejonu w piłce siatkowej dziewcząt nasza reprezentacja zajęła III miejsce, które, niestety, nie premiuje dziewcząt do gier w dalszym etapie rozgrywek. Turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym”  z zaliczeniem spotkań na szczeblu powiatowym.

Udał się wyjazd naszych siatkarzy do Braniewa, gdzie się awansowali do dalszych rozgrywek Licealiady już na szczeblu wojewódzkim.

mt_gallery: Srebrne siatkarki i siatkarze

Na drugich miejscach zakończyły rozgrywki nasze szkolne reprezentacje piłki siatkowej. Dziewczęta w drodze do finału pokonały I LO 2:0,  zaś w meczu o pierwsze miejsce po pasjonującej walce uległy zespołowi z II LO. Trzecie miejsce zajęły siatkarki z III LO, a na czwartej pozycji znalazły się licealistki z „pierwszego”.