flag-enflag-deflag-ruflag-fr

KONKURS „Ekologiczna ozdoba wielkanocna”

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie „ Ekologiczna ozdoba wielkanocna". Zadanie polega na wykonaniu z papieru, korków, plastiku itp. stroika, ozdoby, kartki, dekoracji o tematyce wielkanocnej. Podpisane prace (imię i nazwisko oraz klasa) należy przynieść do 26 marca do pani S. Bortnowskiej ( gab. 201). 27 marca odbędzie się kiermasz, na którym będzie można zakupić wykonane na konkurs prace. Fundusze zostaną przeznaczone na szczytny cel: POMOC DLA CHOREJ AGNIESZKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W ELBLĄGU.
Klasa, która wykona najwięcej ozdób, otrzyma słodką nagrodę. Jednak w konkursach nagrody nie są najważniejsze, a cel ma znaczenie. PAMIĘTAJCIE, że w ten sposób pomagacie innym.

Zachęcam do udziału.
Sylwia Bortnowska

Góra