flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Sprzątanie Świata

 Sprzątanie Świata  Sprzątanie Świata  

25 edycja akcji "Sprzątanie Świata-Polska" odbyła się pod hasłem przewodnim "Akcja-segregacja! 2x więcej, 2x czyściej". Jak co roku, sprzątaliśmy teren wokół szkoły oraz przyległe do posesji naszego liceum skwery i ulice. W sposób szczególny włączyli się do porządkowania najbliższego nam otoczenia uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawcami. W związku z tym, iż celem tegorocznej akcji jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów, ogłosimy niebawem konkurs wewnątrzszkolny związany z tą tematyką. To bardzo ważne, aby o segregacji i utylizacji mówić jak najczęściej i robić jak najwięcej, bo każdemu z nas powinno zależeć na lepszym wykorzystaniu zasobów oraz poszanowaniu środowiska, oszczędności energii i wody.

Lidia Nawrocka

Góra