mt_gallery: Zakończenie roku szkolnegoCzas szybko mija i w piątek pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016. W auli szkolnej Pan Dyrektor dr Sylwester Stanicki wyróżnił najlepszych uczniów szkoły, wręczył również nagrody za  osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych, za działalność na rzecz szkoły i stuprocentową frekwencję.

mt_gallery: Słodkie wakacje

Dnia 24.06.2016r. uczniowie naszej szkoły przekazali wychowankom Domu Dziecka w Elblągu zebrane  przez siebie słodycze. Najróżniejsze słodkości przynosili uczniowie klas: I A, IC i IIC. O ich zaangażowaniu świadczy duża ilość zebranych smakołyków.

Życzenia prezydenta >>>tu<<<

mt_gallery: Konkurs

Już po raz piąty w naszej szkole obył się ogólnoeuropejski konkurs translatoryczny Juvenes Translatores. 17-letni uczniowie tłumaczyli z języka angielskiego na język polski tekst przesłany przez Dyrekcję Generalną ds. Tłumaczeń Pisemnych Komisji Europejskiej. Konkurs odbył się we wszystkich państwach europejskich. Młodzi tłumacze mogli dokonać przekładu z dowolnego języka, którym mówi się w Europie.

mt_gallery: Rekrutacja

Jak co roku, specjalnie dla wszystkich młodych ludzi, którzy poważnie myślą o studiowaniu kierunków związanych z naukami społecznymi, planujemy otwarcie klasy psychologiczno – pedagogicznej. Nasza szkoła jako pierwsza na elbląskim rynku edukacyjnym stworzyła klasę przeznaczoną dla osób zainteresowanych studiowaniem psychologii ogólnej, społecznej, klinicznej, pedagogiki, edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego i innych specjalności pokrewnych.

mt_gallery: WarsztatyKlasy 2a i 2d na warsztatach w Parku Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej

mt_gallery: Jak nie czytam, jak czytam

W piątek 10 czerwca o godz. 950 rozpoczęliśmy nasze działania w ramach ogólnopolskiej akcji pt. „Jak nie czytam, jak czytam”. Pierwotnie mieliśmy wszyscy wyjść na dwór i wspólnie zapełnić chodniki przed szkołą prezentacjami klasowymi związanymi z książką i czytaniem. Deszczowa pogoda zatrzymała nas w budynku. Pyty chodnikowe musieliśmy zamienić na arkusze papieru. Jednak nie materiał, który wykorzystaliśmy był ważny, ale treść, którą został wypełniony, a ta okazała się różnorodna, oryginalna i bardzo bogata. Uczniowie spisali się świetnie.