20 marca młodzież klas czwartych naszej szkoły wzięła udział w Drzwiach Otwartych Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. Była to świetna okazja do poznania oferty edukacyjnej szkoły, zasad rekrutacji, obecnych studentów i wykładowców uczelni. Oprócz tego, mogliśmy wziąć udział w zajęciach z walizką detektywistyczną, obejrzeć liczne pracownie w Centrum Symulacji Medycznych, czy zbadać szybkość reakcji mózgu na bodźce z zewnątrz. Dziękujemy Akademii za wyczerpujące informacje o szkole, ciekawe rozmowy i profesjonalne przyjęcie.