Uczniowie IV LO na I Konferencji Zdrowia i Urody!  Uczniowie IV LO na I Konferencji Zdrowia i Urody!  Uczniowie IV LO na I Konferencji Zdrowia i Urody!

Dziś uczniowie klas 2A, 3E i 3Dmieli okazję uczestniczyć w I Konferencji Zdrowia i Urody „Kosmetologia bez filtrów – nauka, fakty i nowoczesne podejście do skóry", zorganizowanej przez Instytut Nauk o Zdrowiu ANS w Elblągu.

Podczas wydarzenia młodzież wysłuchała interesujących wykładów ekspertów dotyczących m.in. pielęgnacji skóry, suplementacji, ochrony przeciwsłonecznej oraz nowoczesnych rozwiązań stosowanych w kosmetologii. Była to cenna okazja do poszerzenia wiedzy i poznania naukowego spojrzenia na zdrowie i urodę.

Dziękujemy organizatorom za inspirujące spotkanie!