OSPR Cetniewo  OSPR Cetniewo  OSPR Cetniewo

Od czwartku do niedzieli w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie uczennice i uczniowie naszej szkoły brali udział w konsultacji makroregionalnej OSPR. Wspólnie z koleżankami i kolegami z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko – mazurskiego doskonalili ,pod okiem doświadczonych trenerów, swoje umiejętności techniczne z zakresu piłki ręcznej.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Bałdyga, Marta Zalewska, Paulina Stapurewicz, Laura Pietkiewicz, Adrianna Wasiak, Adrianna Szymeczko , Aleksandra Załuska oraz Kamil Karczewski, Rafał Stępień, Jakub Dąbrowski, Bartłomiej Ławrynowicz. Michał Sucharski, Cezary Bartnicki i Maciej Budek.

Mamy nadzieję, że hasło, które towarzyszy wszystkim Ośrodkom Przygotowań Olimpijskich: "Tu rodzą się zwycięzcy", będzie dotyczyło również naszych młodych szczypiornistów!