Cetniewo Cetniewo Cetniewo

W Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbyła się makroregionalna konsultacja szkoleniowa OSPR dla młodych zawodników piłki ręcznej. Uczestniczyli w niej najlepsi zawodnicy z czterech województw Polski północnej, którzy biorą udział w indywidualnym szkoleniu zawodników, według programu związku Piłki Ręcznej w Polsce.

IV LO to jedyne liceum w naszym województwie, które bierze udział w tym projekcie. Wśród 56 zdolnych zawodników znalazło się 7 chłopców i 9 dziewcząt z naszej szkoły. Byli to: Rafał Stępień, Kamil Karczewski, Bartłomiej Ławrynowicz, Maciej Budek, Jakub Dąbrowski, Cezary Bartnicki, Michał Sucharski oraz Marta Zalewska, Aleksandra Załuska, Paulina Stapurewicz, Adrianna Wasiak, Aleksandra Bałdyga, Julia Szulc, Oliwia Szapańska, Agata Murawiec, Adrianna Szymeczko.

Koordynatorem Campu był trener Wojciech Nowiński, znany dotąd naszym uczniom bardziej jako komentator sportowy. Zawodnicy pod okiem doświadczonych trenerów rozwijali swoje umiejętności indywidualne, pracowali również nad siłą, stabilizacją i sprawnością ogólną. Mamy nadzieję, że konfrontacja z kolegami z innych województw oraz praca, jaką wspólnie wykonaliśmy, zaowocują na boisku.