flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Podwójne Mistrzostwo Województwa w Piłce Ręcznej dla IV LO

Utworzono: 26 kwiecień 2018

 Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej  Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej  Mistrzostwa Województwa w Piłce Ręcznej

Obie szkolne drużyny piłki ręcznej IV LO wywalczyły tytuł Mistrzów Warmii i Mazur. Dziewczęta w zorganizowanym w IV Liceum Ogólnokształcącym finale wojewódzkim pokonały kolejno : ZS Lubawa 23:5, ZS Rozogi 21:7 , ZS Reszel 18:10, by sięgnąć bezapelacyjnie po złote medale. Chłopcy okazali się bezkonkurencyjni w Rozogach, wygrywając z : ZS Kętrzyn 12:4, I LO Olecko 14:6, ZS Rozogi 13:5. W finale pokonali ZSM-E Olsztyn 14:4 i po raz czwarty z rzędu zdobyli tytuł mistrzowski.

Skład zespołu dziewcząt :
Aleksandra Bałdyga, Alicja Drozdowska, Milena Kowalczyk, Agata Murawiec, Laura Pietkiewicz, Weronika Preuss, Ilona Rogowska, Kaja Rzosińska, Paulina Stapurewicz, Adrianna Szymeczko, Julia Szulc, Oliwia Szapańska, Patrycja Szczepańska, Paulina Turulska, Adrianna Wasiak, Aleksandra Załuska, Marta Zalewska.
Skład zespołu chłopców :
Cezary Bartnicki, Kacper Błaszczyk, Jakub Dąbrowski, SzymonHeyda, Dominik Jaworski, Bartłomiej Ławrynowicz, Kamil Karczewski, Joachim Kowalkowski, Marcin Pecyna, Mateusz Peret, Norman Robak, Kacper Sparzak, Patryk Stando, Rafał Stępień, Michał Sucharski.
Opiekunem obu zespołów jest Marta Czapla

Góra