certyfikat1

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ,,WF z Klasą". W ramach projektu realizowane były różnorodne zadania, a priorytetem stało się, aby zajęcia wychowania fizycznego w IV Liceum Ogólnokształcącym były jeszcze bardziej atrakcyjne, a każda lekcja stawała się dla uczniów nowym wyzwaniem.

Szkoły przystępujące do projektu musiały spełniać określone regulaminem kryteria oraz realizować wyznaczone zadania.

Miło nam zakomunikować, że wszystkie nasze działania i cele, które sobie założyliśmy, zostały zrealizowane i zaakceptowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i w sierpniu otrzymaliśmy certyfikat szkoły „WF z Klasą".

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowani byli w realizację w/w projektu.

Nauczyciele wychowania fizycznego