flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Biegi przełajowe

 Biegi przełajowe  Biegi przełajowe  Biegi przełajowe

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy sportowy rok szkolny. W sztafetowych biegach przełajowych nasza męska drużyna w składzie: Bartosz Skolimowski, Michał Sieńczak, Damian Baranowski, Mikołaj Jóźwiak, Dawid Załucki, Damian Treder, Adrian Judek, Bartosz Szloser, Daniel Godlewski, Rafał Stępień, Dąbrowski Jakub i Bartłomiej Ławrynowicz zajęła 3. miejsce, dziewczęta znalazły się tuż za podium.


Indywidualnie w jesiennych biegach przełajowych najlepiej wypadł Rafał Stępień z klasy Id, zajmując 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wśród dziewcząt 5. miejsce dla Adrianny Dobrołowicz z IIIf i 6. dla Dominiki Hawryszko z IIe. Na punktowanych miejscach znaleźli się również Bartosz Szloser (8.), Damian Treder (10.), Daniel Godlewski (12.), Natalia Zajączkowska( 9.) oraz Marta Ciosek (10.). Serdecznie gratulujemy.

Góra