Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe  Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe  Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe

Licealiada 2010/2011 rozpoczęła się Jesiennymi Indywidualnymi Biegami Przełajowymi. Wystartowało w nich 22 uczniów naszej szkoły w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zdobyliśmy 8 medali:  2 złote – Damian Godlewski z Ia , Patrycja Reich z III f, 3 srebrne Aleksandra Górna z If , Ewelina Czerwień z II f , Agata Lewandowska z  III f, 3 brązowe – Karolina Maruszak IIe , Rafał Lisiecki II c, Marcin Gawron IIIf.

Bardzo dobrze zaprezentowali się wszyscy zawodnicy zajmując wysokie punktowane miejsca.  W klasach pierwszych VII m-ce zajęła Anita Sarnowska I f , Tymoteusz Giewartowski z Id – IV m-ce, z takim samym wynikiem na V m-cu uplasował się Bartek Decyk If . Artur Kisielewski IF, Damian Bojar i Rafał Pietrewicz z ID oraz Mateusz Kończyński IIc, Michał Ressel IIc , Kamil Orzechowski  zajęli miejsca w pierwszej piętnastce. Na czwartym miejsce swój bieg ukończyła Nicola Bralewska IIc i Karol Radecki IIIf.  Gratulujemy i liczymy na zwycięstwo naszych zawodników podczas sztafetowych biegów, które odbędą się 5 października.