Podsumowanie Licealiady 2009/10  Podsumowanie Licealiady 2009/10  Podsumowanie Licealiady 2009/10

Jak co roku o tej porze wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczęły się także zmagania sportowe uczniów szkół średnich. Podsumowanie sportowej Licealiady 2009/2010 odbyło się w Parku Modrzewia bezpośrednio przed Jesiennymi Biegami Przełajowymi. Puchar za I miejsce wśród dziewcząt odebrała Agata Lewandowska uczennica klasy III f. Dziewczyny już kolejny rok z rzędu okazały się bezkonkurencyjne i zdecydowanie wyprzedziły swoje rywalki z innych szkół. II miejsce niespodziewanie zajęli chłopcy, zaledwie kilkoma punktami przegrali punktację generalna z ZSM w Elblągu. Mamy nadzieję, że ta chwilowa utrata fotela lidera zmobilizuję nasze męskie reprezentacje do uzyskania jeszcze lepszych wyników sportowych w tym roku.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie IV LO, a uczniów pierwszych klas zachęcamy do włączenia się w sportową rywalizację. Powodzenia!