Turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora IV LO  Turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora IV LO  Turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora IV LO

W czwartek 6 października w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora IV LO z okazji zbliżającego się Święta Komisji Edukacji Narodowej. W turnieju wzięły udział cztery drużyny reprezentujące elbląskie szkoły: III LO, II LO, Zespół Szkół Mechanicznych i IV LO. Od początku rozgrywek bardzo dobrze prezentowała się nasza drużyna, która mało gościnnie ograła kolejno II i III LO oraz ZSM nie tracą w żadnym ze spotkań nawet jednego seta. Liczymy na równie dobre występy naszych zawodników  w ramach rozgrywek Licealiady 2010/11.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1.IV LO Elbląg
2.III LO Elbląg
3.ZSM Elbląg
4.II LO Elbląg
Zwycięski skład IV LO : Michał Trybiński-kapitan IIF, Dominik Danowski IIF, Mateusz Fedirko, Wojciech Strzyżewski, Michał Masny-wszyscy IF, Kacper Piasecki I A, Sebastian Gliński ID, Paulo Gliwa, Michał Gójski, Rafał Lisiecki – wszyscy IIIA.