Ogromnym sukcesem zakończyła się Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze zawodniczki pod wodzą Karola Przybyły niespodziewanie w finale bardzo wysoko pokonały faworyzowane dziewczęta z II LO, tym samym zdobywając tytuł Mistrzyń Elbląga w siatkówce na rok szkolny 2009/2010. W drodze do finału nasze dziewczęta nie straciły seta. Kolejno pokonywały w grupie eliminacyjnej: ZSIŚiU 2:0 (25:9, 25:11), ZSE 2:0 ( 25:11, 25: 16). W grupie półfinałowej ZSG 2:0 (25:7, 25:0) i  ten mecz przejdzie chyba do historii rozgrywek, bowiem jeszcze żadnej z drużyn nie udało się pokonać przeciwnika w secie do 0. Kolejna wygrana z III LO 2:0 (25:12, 25:12) z I LO 2:0 (25:12, 25:21)

Turniej finałowy wzięły udział 4 zespoły II LO, I LO, ZST i IV LO gospodarza zawodów.

Pierwszy mecz to doskonała gra naszych zawodniczek na czele z Eweliną Frąszczak, Martą Waszak i Izą Wąsik. Nie pozostawiły złudzeń kto powinien zagrać o złoto i pokonały gładko 2:0 ( 25:12, 25:16) ZST . W drugim meczu zmierzyły się II LO z  I LO , Z tego pojedynku zwycięsko wyszły zawodniczki z dwójki pokonując rywalki 2:0 ( 25:14, 25:15).

Do meczu finałowego  nasze dziewczyny podeszły bardzo zmobilizowane, chciały zrewanżować się przeciwniczkom za przegraną w zawodach rejonowych. Doskonała postawa na zagrywce Izy Wąsik i Agaty Lewandowskiej, precyzyjne ataki Eweliny i Marty oraz doskonała gra w obronie całego zespołu przyniosła sukces w postaci wygranej 2:1 ( 25:16, 18:25, 15:5) . Złote medale zawisły na szyjach naszej drużyny w składzie:

PAMELA CHYŁA, AGATA LEWANDOWSKA, IZABELA WĄSIK, MARTA WASZAK, EWELINA FRĄSZCZAK,  MARTA KAREWCKA, KATARZYNA ŚWIĘCKA, PATRYCJA KWAŚNA, KATARZYNA SZKAŁUBA, ADRIANNA KONEFAŁ. Opiekunem zespołu jest pan KAROL PRZYBYŁA.