Rozpoczęły się rozgrywki Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Skład naszej drużyny znacznie uległ zmianie od zeszłego roku. Szkołę ukończyły Paulina Dajda, Ilona Jakubska, Natalia Skierkowska, Angelika Adamkowska, a ich miejsce zastąpiły zawodniczki MKS Truso Izabela Wąsik, Marta Waszak, Ewelina Frąszczak. Rolę rozgrywającej pod nieobecność Natalii przejęła Agata Lewandowska. Zespoły podzielone na dwie grupy przystąpiły do rozgrywek. Nasze zawodniczki znalazły się w grupie II razem z I LO, III LO i ZSG. Turniej półfinałowy odbył się 7 grudnia w sali IV LO. Pierwszy nasz przeciwnik ZSG okazał się bardzo mało wymagający i dziewczęta gładko wygrały 2:0 (25:7, 25:0) Drugi set przejdzie do historii elbląskiej Licealiady. Po raz pierwszy zespół przegrywający nie zdobył żadnego punkty. Doskonałą zagrywką popisywała się Marta Waszak, a każdy atak skutecznie kończyły Iza Wąsik Ewelina Frąszczak, Pamela Chyła. Drugi pojedynek zakończył się również zwycięsko dla naszych siatkarek 2:0 pokonały III LO ( 25:12, 25:12) . Nieco emocjonująco zapowiadał się mecz z I LO bardzo ambitnie grające dziewczęta z jedynki dotrzymały kroku naszym dziewczętom  tylko w pierwszym secie,  który wygraliśmy 25:21, drugi set to już jednostronna gra i bardzo dobry występ naszych siatkarek, które pokonały ostatecznie I LO  2:0 ( 25:21, 25:12).