flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Unihokeistki brązowymi medalistkami Mistrzostw Województwa

Utworzono: 29 kwiecień 2014

 Unihokej  Unihokej  Unihokej

Nasza reprezentacja w drodze po brązowy medal wygrała w fazie grupowej  z LO Braniewo 2:0, z I LO Elbląg 3:0, przegrała z ZSL Morąg 0:4. W meczu o awans do finału dziewczyny straciły bramkę, przegrywając z ZSZ Braniewo 0:1.

Ostatni mecz o trzecie miejsce nie wyłonił zwycięzcy w regulaminowym czasie gry i zakończył się remisem 1:1. Kolejny etap to rzuty karne. Emocje dały o sobie znać, kiedy wynik 1:1 ponownie nie rozstrzygnął losów spotkania. Druga runda rzutów karnych zakończyła się sukcesem naszej reprezentacji. Dziewczyny wygrały z ZST Elbląg 1:0. Zwycięską bramkę zdobyła Sandra Żukowska. Gratulujemy !!!
Skład reprezentacji: Aleksandra Rucińska, Aleksandra Iwan, Maria Michalska, Adrianna Dobrołowicz, Olga Żukowska, Karina Bąkowska, Sandra Żukowska, Aleksandra Reding.

Góra