Unihokej  Unihokej  Unihokej

W naszej szkole odbył się finał wojewódzki unihokeja dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy .

GRUPA A

IV LO ELBLĄG

ZS Pasłęk

ZSZ i O Morąg

ZSB Braniewo

GRUPA B

ZSE i T Pasłęk

ZSL Morąg

LO Braniewo

I LO Elbląg

Nasze dziewczęta w drodze do półfinału pokonały ZSB Braniewo 2:0, ZS Pasłęk 3:1 uległy ZSZ i O Morąg 1:3.

W meczu o awans do finału przegrały po rzutach karnych 4:3 z LO Braniewo. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Piękna bramką dającą prowadzenie naszej szkole popisała się Anna Bułecka umieszczając piłkę w siatce po rzucie wolnym z odległości 10m. Niestety na 10 sekund przed końcem meczu przeciwniczki doprowadziły do remisu. W rzutach karnych szczęście sprzyjało gościom. Naszym zawodniczkom przyszło grać w meczu o brązowy medal z ZSL Morąg. Zmobilizowane przegraną dziewczyny nie dały szans koleżankom z Morąga wygrywając pewnie 3:1.

Kolejność Turnieju:

8m-ce ZSB Braniewo

7m-ce I LO Elbląg

6m-ce ZS Pasłęk

5m-ce ZSE i T Pasłęk

4m-ce ZSL Morąg

3m-ce IV LO Elbląg

2m-ce LO Braniewo

1m-ce ZSZ i O Morąg

Skład brązowych medalistek mistrzostw województwa;

Anna Bułecka, Pamela Chyła, Paulina Friszkemut, Agata Lewandowska, Patrycja Reich, Sara Dombrowska, Karolina Mostowiec, Sandra Józefowska, Elżbieta, Paulina Kowalewska ,Anita Sinicka, Joanna Sobańska, opiekun Marta Czapla

Dziewczęta w tym roku szkolnym są również złotymi medalistami Licealiady. Gratulujemy serdecznie