Wielki Finał Halowego Turnieju o Puchar Dyrektora IV LO  Wielki Finał Halowego Turnieju o Puchar Dyrektora IV LO  Wielki Finał Halowego Turnieju o Puchar Dyrektora IV LO

W środę 21 marca w hali sportowej naszej szkoły odbył się finał Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora IV LO. Do fazy finałowej zakwalifikowały się cztery klasowe zespoły: I F, II F, III C i II D.

W pierwszych spotkaniach półfinałowych klasa I F pokonał po bardzo emocjonującym pojedynku starszych kolegów z II F 5-3, natomiast III C zwyciężyła klasę II D 3:0.

W meczu o trzecie miejsce klasa II F pokonał II D 6:2, a wielkim finale faworyci rozgrywek - klasa III C zwyciężyła debiutujących w turnieju kolegów z I F 2:0. Obie bramki dla zwycięskiego zespołu padły dopiero w samej końcówce gry.

Nagrodę z rąk Pana Dyrektora dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Rafał Lisiecki z klasy III C, królem strzelców z liczbą 11 zdobytych bramek został Patryk Burzyński z II F, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Michał Masnego z IF. Turniej o Puchar Dyrektora IV LO jak co roku dostarczył wiele sportowych emocji i mnóstwo dobrej zabawy. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za ufundowanie wspaniałych nagród,organizatorom,a także wszystkim zawodnikom za sportową walkę w duch fair play. Liczymy na Wasz równie aktywny udział w przyszłym roku.