Turniej Piłki Nożnej dla szkół gimnazjalnych  Turniej Piłki Nożnej dla szkół gimnazjalnych  Turniej Piłki Nożnej dla szkół gimnazjalnych

Podczas Drzwi Otwartych w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej dla szkół gimnazjalnych. W zawodach udział wzięły: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 5, zespół pod nazwą Olimpia oraz  IV LO. Turniej miał na celu popularyzację sportu, zachęcenie uczniów gimnazjum do podjęcia nauki w naszym ogólniaku. Oprócz dobrej zabawy na boisku, uczniowie mogli obejrzeć prezentację dotyczącą życia sportowego IV LO, porozmawiać z kolegami i koleżankami klas sportowych, oraz nauczycielami wychowania fizycznego.

W turnieju zwyciężyło Gimnazjum nr 5, które otrzymało pamiątkowy puchar. Wszystkie zespoły  oraz najlepsi zawodnicy otrzymali upominki ufundowane przez pana dyrektora Sylwestra Stanickiego. Mamy nadzieję, że gimnazjalistom podobało się w naszej szkole i skorzystają z oferty naszego ogólniaka, a także zachęcą innych do podjęcia nauki w IV LO.

Pamiętajcie IV LO TO SZKOŁA PRZYJAZNA SPORTOWCOM!!!