W minionym tygodniu rozpoczęły się szkolne rozgrywki halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora IV LO. Do turnieju zgłosiło się 13 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W poniedziałek 22 listopada rozegrane zostały wszystkie mecze grupy ,,A'' , w której bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja klasy II A, która wygrała wszystkie spotkania pokonując niespodziewanie także finalistów z zeszłego roku – III A. W czwartek do gry przystąpiły zespoły, które zostały wylosowane do grupy ,, B''. W tej grupie również jeden zespół zdecydowanie odstawał od pozostałych, a była nim reprezentacja klasy III C, która także wgrała wszystkie swoje mecze.

Kolejne mecze rozegrane zostaną w czwartek 2 grudnia. Zapraszamy wszystkich do sali gimnastycznej od godziny 14.30, gdzie zostaną rozegrane mecze grupy ,, C ''. Poniżej przedstawiamy grupy, wyniki oraz zespoły, które przystąpiły do turnieju.

Grupa ,, A ''

MIEJSCE

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

EKOLOGICZNA NAZWA - IIA

PLANTACJA WOKULSKIEGO – III A

I A

GLOBAL WARMING – II D

Wyniki w grupie ,, A ''

III A – I A 7 : 1

II A – III A 1 : 0

II D – I A 1 : 3

II D – III A 0 : 4

II A – I A 3 : 0

II A – II D 4 :0

Do dalszych gier awansowała klasa II A i III A.

Grupa ,,B''

MIEJSCE

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

YE8N1EC1 DESTRUENCI – III C

UNFATINUM I D

I.T.P TEAM – II F

MARCHEWKI – I C

Wyniki w grupie ,,B''

II F – III C 1:2

I D – I C 3:1

II F – I D 0:3

IC – III C 2:7

III C – I D 8:1

I C – II F 0:4

Do dalszych gier awansowały klasy : III C, I D i II F.