Finał szkolnego turnieju o Puchar Dyrektora IV LO  Finał szkolnego turnieju o Puchar Dyrektora IV LO  Finał szkolnego turnieju o Puchar Dyrektora IV LO

W Dzień Dziecka 01.06.2010 r. w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego został rozegrany finał Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora IV LO. Do ścisłego finału awansowały cztery drużyny reprezentujące  klasy: III c, II c, I c i II a. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, co dało kibicom możliwość obejrzenia sześciu  bardzo emocjonujących spotkań. Po bardzo zaciętej i stojącej na wysokim poziomie grze wyłoniono najlepszych, którzy odebrali słodkie nagrody, dyplomy oraz piękny puchar z rąk pana Dyrektora dr Sylwestra Stanickiego. Najlepszym bramkarzem turnieju został Paweł Buczek z klasy II a. Królem strzelców ze zdobyczą 12 bramek okazał się  Michał Oller z klasy I c, natomiast najlepszym zawodnikiem wybrano Bartosza Śmigielskiego z III c.

Poniżej przedstawiamy wyniki i klasyfikacje końcową :

I c       –          II a       2:2

III c     –          II c       5:0

II c       –          I c       3:2

II a       –          III c    1:4

III c     –          I c       3:1

II a       –          II c     3:3

1 miejsce : klasa III c

2 miejsce : klasa II c

3 miejsce : klasa II a

4 miejsce : klasa I c

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę, panu Dyrektorowi dr Sylwestrowi Stanickiemu za ufundowanie nagród dla uczestników oraz nauczycielom wychowania fizycznego za doskonałą organizację zawodów. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku szkolnym nasz turniej będzie równie udany i już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej sportowej zabawy.