flag-enflag-deflag-ruflag-fr

W IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu rozpoczął funkcjonowanie Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej

 Klasa sportowa  Klasa sportowa  

Ośrodek w pełnym wymiarze rozpocznie działalność od września 2018 roku, kiedy to w obecnym Gimnazjum nr 5 powstanie Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3. Obecna pierwsza klasa piłkarska, istniejąca w naszej szkole, została już objęta opieką Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Dzięki temu szkoła oraz uczniowie klas piłkarskich zostaną doposażeni w sprzęt sportowy, a także zostaną objęci wojewódzkim programem szkoleniowym.
Więcej informacji o funkcjonowaniu ośrodka można uzyskać na stronie WMZPN, na której można również wypełnić formularz wstępnej deklaracji wzięcia udziału w naborze do pierwszej klasy oraz w naborze uzupełniającym do klasy drugiej liceum.
Wniosek o przyjęcie do szkoły wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w terminie od 7 maja do 12 czerwca 2018 roku oraz wziąć udział w teście sprawności fizycznej. Szczegóły rekrutacji można uzyskać na stronie szkoły.

Góra