Mistrzostwa Województwa  Mistrzostwa Województwa  Mistrzostwa Województwa

Ogromną niespodziankę sprawiły nasze koszykarki, które w Działdowie zdobyły brązowe medale Mistrzostw Województwa. Sukces cieszy tym bardziej, iż w turnieju regionalnym nasze dziewczyny musiały uznać wyższość koleżanek z Działdowa. Rewanż wyszedł im doskonale i po bardzo ciężkim meczu, o którego rozstrzygnięciu decydowała dogrywka, wygrały 64:58. W pierwszym meczu turnieju, granym systemem pucharowym, licealistki z IV LO przegrał z ZSO z Nidzicy 38:60 co zamknęło im drogę do walki o złoto. I miejsce, a tym samym Mistrzostwo Województwa zdobyły bezkonkurencyjne dziewczyny z  Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących Olsztyn, w których szeregach są reprezentantki Warmii i Mazur. W finale pokonały  Nidzice 81:48.

Nasze brązowe medalistki to: Renata Bogacka (uznana za najlepszą zawodniczkę drużyny), Małgorzata Pawlak, Aleksandra Rucińska, Patrycja Malej, Agnieszka Zaborowska, Kamila Kupryjaniuk, Sandra Józefowska, Karolina Maruszak, Alicja Prokopów.