Piłka Ręczna  Piłka Ręczna  Piłka Ręczna

W Elblągu odbył się Memoriał im. Mieczysława Pleśniaka w piłce ręcznej juniorów młodszych. Pan Mieczysław należał do najlepszych trenerów w kraju, a w swojej długiej karierze pedagogicznej wychował wielu reprezentantów, zdobywców medali mistrzostw na arenie międzynarodowej.

Elbląg reprezentował zespól MKS Truso, w skład którego wchodzi czterech uczniów naszej szkoły: Kamil Karczewski, Bartosz Ławrynowicz, Rafał Stępień, i Jakub Dąbrowski z klasy Id. Drużyna zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie spotkania turnieju. W najlepszej siódemce znaleźli się: Jakub jako najlepszy bramkarz i Rafał jako rozgrywający.

O turnieju można przeczytać na stronie Urzędu Miejskiego, który był współorganizatorem memoriału. Gratulujemy chłopakom i cieszymy się, że tak zdolni szczypiorniści uczą się w IV LO.