flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Piłkarki ręczne mistrzyniami województwa

Utworzono: 08 maj 2014

 Piłka ręczna  Piłka ręczna  Piłka ręczna

Sukcesem zakończył się wyjazd naszej szkolnej drużyny piłki ręcznej dziewcząt na Finał Mistrzostw Województwa. Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne pokonując kolejno: ZSKŚiA Giżycko 15:9, III LO Elbląg 20 :13, ZS Reszel 15:13. Tym samym po kilku latach nieobecności wróciły na „fotel lidera” w naszym województwie.


IV LO Elbląg reprezentowały:
Aleksandra Ruciński, Aleksandra Iwan, Monika Szerszewska, Wiktoria Żukowska, Maria Michalska, Paulina Romanowicz, Karolina Bajraszewska, Magdalena Gnatkowska, Karolina Dzik, Małgorzata Pawłowska, Aleksandra Topolska, Agata Mazur.
Napisali o nas na:
http://www.wama-sport.pl/index.php/dyscypliny-224/pika-rczna/item/11928-szczypiornistki-iv-lo-z-elblaga-mistrzyniami-licealiady-reszel-tez-powalczyl

Góra