flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Finał wojewódzki w piłce ręcznej dla dziewcząt z IV LO

Utworzono: 20 luty 2014

 Piłka ręczna  Piłka ręczna  Piłka ręczna

Naszym piłkarkom ręcznym udał się rewanż za przegraną w finale elbląskiej Licealiady z III LO!

W zawodach regionu II, które odbyły się 17 lutego w Lubawie, nasze szczypiornistki  były bezkonkurencyjne  i pewnie wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, pokonując  gospodynie zawodów ZS Lubawa 20:8 oraz III LO Elbląg 26:17.

Skład reprezentacji: Maria Michalska, Karolina Bajraszewska, Paulina Romanowicz – If, Wiktoria Żukowska – Ie, Aleksandra Topolska, Aleksandra Iwan, Monika Szerszewska – IIf, Karolina Dzik, Małgorzata Pawłowska, Aleksandra Rucińska- IIIf, Dominika Łuńska – IIIc .

Gratulujemy  i czekamy na dobry występ w finale wojewódzkim.

Góra