W zakończonych w ubiegłą środę finałach piłki ręcznej chłopców nasza drużyna zajęła wysokie II miejsce. Po odejściu aż 8 czołowych zawodników na nowo budujemy naszą szkolną reprezentację, która w tym roku opiera się głownie na uczniach klas pierwszych.

Faworytem finałowego turnieju był niewątpliwie  ZSM Elbląg. Nasza reprezentacja nie przestraszyła się personalnie lepszych przeciwników i walczyła przez cały mecz jak „równy z równym”. Mimo bardzo nerwowej i kontrowersyjnej końcówki spotkania udało nam się wywalczyć remis 13:13, a I miejscu zadecydowały  lepszy stosunek bramek zdobytych w całym turnieju. W tym lepsi okazali się zawodnicy ZSM i tym samym zdobyli tytuł mistrzowski.

W drodze po srebro nasi chłopcy pokonali: II LO – 15:9, ZSH -14:5, ZSE -11: 3, ZSG -14:10, I LO -15:10, ZSZ nr 1- 13:10, ZSTI – 17:12.

TABELA KOŃCOWA FINAŁU

1 m-ce             ZSM Elbląg

2 m-ce             IV LO Elbląg

3 m-ce            ZSTI Elbląg

4 m-ce             ZSZ Nr1 Elbląg

SKŁAD REPREZENTACJI  :

Tomasz Małaszewski, Michał Masny, Tomasz Mazurowski, Paweł Łojek – IF, Jakub Wojciechowski, Dariusz Spicha – Ia, Krzysztof Sikorski – Ig, Bartosz Potoczyn, Kamil Bocheński, Oskar Kamiński, Damian Pawłowicz –IIIf, Patryk Tabaka- IIa.

Opiekunem zespołu jest pani Marta Czapla. Gratulujemy!