FINAŁ WOJEWÓDZKI SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Reszel - 21.04.2009 r

Wojewódzki Finał Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych odbył się 21 kwietnia w Hali Sportowej im. "Orłów Górskiego" w Reszlu. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny, które zwycięsko przebrnęły przez eliminacje powiatowe, rejonowe, regionalne i półfinał wojewódzki. Organizatorem zawodów był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy a gospodarzem turnieju Zespól Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Zawody sędziowali Aleksandra Wróblewska z Elbląga i Mateusz Hycza z Olsztyna.

Nasze piłkarki po raz kolejny udowodniły, że wicemistrzostwo Polski to nie był przypadek i w walce o mistrzostwo województwa nie dały szans swoim rywalką pewnie sięgając po złote medale.

Wyniki poszczególnych spotkań.

Elbląg - Działdowo 29:5