Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora IVLO  Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora IVLO  Turniej piłki ręcznej o Puchar Dyrektora IVLO

Sportowcy naszej szkoły również postanowili uczcić Dzień Edukacji i wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora IV LO. W zawodach udział wzięły trzy szkoły  II LO, ZSTI, IV LO ( ZSI ŚiU nie stawił się na turnieju). Szczypiorniści z IV LO okazali się mało gościnni, pokonali swoich rywali zajmując I miejsce w turnieju. Drugie miejsce przypadło ZSTI a trzecie II LO.

Kolejność spotkań i wyniki:
II LO – IV LO         2:23
II LO- ZSTI             13: 22
IV LO- ZSTI           19:15

Skład reprezentacji: ŁUKASZ LEWANDOWSKI, KAROL RADECKI, KAROL WĄDOŁOWSKI, MATEUSZ LEŚNIKOWSKI, JACEK KRAWCZYK, MAREK KARNIEWSKI, KRZYSZTOF SZYSZ, MARCIN GAWRON, MICHAŁ  LEWANDOWSKI

Turniej ten był bardzo dobrym sprawdzianem przed Licealiadą, która rusza już niedługo. Mamy nadzieję, że nasi chłopcy będą w niej bezkonkurencyjni i ponownie zdobędą tytuł Mistrzów Elbląga. Chłopakom gratulujemy, a za pomoc w organizacji dziękujemy Karolinie Maruszak, Aleksandrze Pliś z klasy IIe oraz Łukaszowi Lewandowskiemu z IIIf.