Mistrzowie Województwa Mistrzowie Województwa Mistrzowie Województwa

29 marca w Olecku odbył się Finał Mistrzostw Województwa W- M SZS w piłce ręcznej chłopców.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Kamil Karczewski, Bartłomiej Ławrynowicz, Jakub Dąbrowski, Rafał Stępień, Kacper Błaszczyk, Michał Sucharski, Maciej Budek, Mikołaj Dębogórski, Mateusz Karczewski, Dawid Cyrson, Patryk Stando i Cezary Bartnicki zostali mistrzami województwa. Nasi chłopcy pokonali w fazie grupowej
ZSM- E Olsztyn 14:11 oraz LO Gołdap 19:14. W półfinale odnieśli zwycięstwo nad ZS Lubawa 25:10, by w finale pokonać po raz kolejny ZSM-E 20-13 i sięgnąć po złote medale.

Serdecznie gratulujemy naszym szczypiornistom! Byli bezkonkurencyjni, a ich gra wzbudzała uznanie i podziw przeciwników, trenerów, organizatorów i zgromadzonej publiczności. BRAWO !!!