Wycieczka  Wycieczka  Wycieczka

W dniach 15 - 18 września przy pięknej, słonecznej pogodzie zwiedzaliśmy Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście i Szczecin. Wypiękniały nasze miasta.
Mieliśmy również przyjemność odwiedzić niezwykle urokliwe miejsca: Ogród Tematyczny Hortulus w Dobrzycy k. Kołobrzegu, pełen barw i zapachów, Jezioro Turkusowe w Wapnicy k. Międzyzdrojów, Park Woliński, a w Trzęsaczu ruiny świątyni – pozostałość po wybudowanym w XIV wieku gotyckim kościele, który sukcesywnie ulegał niszczeniu w wyniku procesów abrazyjnych. W Szczecinie nie tylko podziwialiśmy nowoczesny budynek Filharmonii, ale również uczestniczyliśmy w koncercie muzyki W. Lutosławskiego. W Teatrze Polskim obejrzeliśmy spektakl pt. „Romeo i Julia 1939".

Kol. K. Piotrowska zadbała nawet o to, abyśmy nie nudzili się w czasie wolnym i zafundowała nam rejs statkiem po Zalewie Szczecińskim. O „kieszonkowe" zatroszczył się dyr. S. Stanicki. Dziękujemy panu Dyrektorowi za dofinansowanie naszej wycieczki, a kol. K. Piotrowską prosimy o zorganizowanie następnej.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej życzymy Szanownej Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji i Obsługi radości i entuzjazmu w dążeniu do wytyczonych celów, wiele sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.