Absolwent z roku 2011, student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, aktor grający w „Skrzypku na dachu", „Czarnoksiężniku z krainy OZ", model, trener dzieci w judo w klubie Grizzly Gdańsk.

Lubomir Adamiak Lubomir Adamiak Lubomir Adamiak

Jestem absolwentem IV LO w Elblągu. Ze szkołą tą wiążę wiele wspaniałych wspomnień. Uczęszczałem do klasy „F", czyli sportowej. W czasach liceum wyczynowo trenowałem judo i piłkę ręczną, co wiązało się z częstymi wyjazdami na zgrupowania oraz turnieje. Szkoła dała mi szansę, żebym się rozwijał w tym kierunku. To właśnie IV LO spowodowało, że dostałem się na moje wymarzone studia. Nauczyciele tam uczący wszczepili we mnie pewność siebie i wolę walki, dzięki którym spróbowałem swoich sił w modelingu.

Jestem finalistą konkursu Mister Polski 2014. Brałem udział w pokazach mody najlepszych polskich projektantów, takich jak Robert Kupisz, Mariusz Przybylski czy 4F. Jestem również trenerem judo w klubie Grizzly Gdańsk, gdzie prowadzę zajęcia z małymi dziećmi.

Wiele zawdzięczam pracownikom szkoły. Do dnia dzisiejszego jestem częstym bywalcem w IV LO. Spotykam się z nauczycielami i z uśmiechem wspominam „stare" czasy. Szczerze mówiąc, gdybym mógł, wróciłbym z ogromną chęcią do tamtych lat.