Absolwent klasy sportowej z roku 2011, obecnie nauczyciel wychowania fizycznego i trener w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku, trener juniorów młodszych w Wybrzeżu Gdańsk, zawodnik pierwszoligowego zespołu GKS Żukowo.

Karol Radecki Karol Radecki Karol Radecki
IV Liceum wybrałem przede wszystkim ze względu na klasę o profilu sportowym.
Obecność kolegów z gimnazjum i drużyny piłki ręcznej Truso tylko utwierdziły mnie w tym wyborze.
Pobyt w liceum wspominam z dużym sentymentem. Zajęcia z wf-u (mojego ulubionego przedmiotu) prowadzone były w taki sposób,że bez problemu zdałem testy sprawnościowe na AWF, a w później radziłem sobie z wszystkimi dyscyplinami i zaliczeniami na uczelni.
Bardzo miło wspominam przede wszystkim obozy sportowe. Spędzaliśmy je aktywnie nad morzem i na Mazurach. Sprzyjały one integracji naszej klasy i pozwalały na chwilę relaksu.
W IV LO poznałem wielu wspaniałych ludzi, a także moją dziewczynę Klaudię.

Po ukończeniu szkoły rozpocząłem studia na AWF w Gdańsku , wybrałem specjalizację piłka ręczna. W 2016 roku uzyskałem tytuł magistra oraz trenera z licencą B.
Obecnie jestem zawodnikiem pierwszoligowego zespołu GKS Żukowo, nauczycielem i trenerem w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku, oraz trenerem juniorów młodszych w Wybrzeżu Gdańsk.

Pozdrawiam wszystkich nauczycieli IV Liceum (w szczególności wf-u) oraz kolegów z klasy i ze szkoły.