Absolwentka z roku 2013, studentka University of Wisconsin at Green Bay (kierunek zarządzania zasobami ludzkimi), zawodniczka pierwszoligowego uniwersyteckiego zespołu piłki siatkowej.

Adrianna Sosnowska Adrianna Sosnowska Adrianna Sosnowska

W IV Liceum Ogólnokształcącym spędziłam trzy piękne lata swojego życia. Pamiętam, że kiedy wybierałam liceum, to bardzo mi zależało na połączeniu i kontynuowaniu mojej pasji z edukacją. Teraz wiem, że dokonałam słusznego wyboru! Pogodzenie jakichkolwiek zajęć pozalekcyjnych z nauką nie jest łatwe. IV Liceum pomogło mi w połączeniu sportu z nauką, dodatkowo osiągnęliśmy razem niemałe sukcesy siatkarskie.

Bardzo miło wspominam pozytywne relacje między nauczycielami a uczniami . Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie naszych pedagogów. Czasami wystarczył jeden uśmiech, by nagle ulotniły się wszelkie zmartwienia. Nauczyciele chętnie rozmawiali z nami o wyborze studiów , oferowali swoją pomoc i doradzali w wyborze dalszej drogi.
IV Liceum to szkoła jedyna w swoim rodzaju. Panowała tam rodzinna wręcz atmosfera, która sprzyjała nauce i motywowała nas do wszelkiej aktywności. Po dziś dzień z ogromnym sentymentem wracam wspomnieniami do tych trzech niesamowitych lat. Z koleżankami ze szkolnej ławy z łezką w oku oglądamy film studniówkowy, nie wierząc, że minęło już tyle lat...
Dziś studiuję na Uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych na kierunku zarządzania zasobami ludzkimi oraz o gram w pierwszej lidze kobiet w piłkę siatkową na tutejszym Uniwersytecie. W przyszłości chciałabym zostać strategicznym HR-owcem na arenie globalnej. Wciąż łączę naukę ze sportem i wciąż mam kontakt z gronem pedagogicznym IV liceum. Tak, jestem dumną absolwentką tej szkoły! Jedna rada: nie rezygnuj ze swoich marzeń i pasji ... Młodym jest się raz!
Pozdrawiam gorąco grono pedagogiczne, uczniów oraz absolwentów IV Liceum w Elblągu.