Rodzice odbiór kodu dostępu do Librusa w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy klasy

Instrukacja "Pierwsze logowanie do dziennika".

Dziennik elektroniczny Vulcan.

Konkurs „Kangur Matematyczny" w 2020 roku odbędzie się 19 marca (czwartek) o godzinie 9.00.

Osoby chcące wziąć udział proszone są o zgłoszenie się do swoich nauczycieli matematyki dodnia 16 stycznia.

Koszt: 10 zł.

mt_gallery: Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego odebrali świadectwa i rozpoczęli upragnione wakacje. Pan Dyrektor dr Sylwester Stanicki pogratulował wszystkim sukcesów oraz wręczył nagrody i wyróżnienia za szczególne osiągnięcia.

Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia za 2 miesiące!

mt_gallery: Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej

19 lutego w Urzędzie Miejskim odbyła się Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej.
Etap międzyszkolny składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej zespoły miały do rozwiązania test z zakresu tematyki związanej z obroną cywilną, szeroko pojętym bezpieczeństwem oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Cześć praktyczna obejmowała udzielanie pierwszej pomocy, praktyczne wykorzystanie znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność postępowania w sytuacji zagrożeń. IV LO reprezentowali: Aleksandra Jakubowska z Ia, oraz Mateusz Siwko z Ib, i zajęli IV miejsce! GRATULACJE!

Beata Pielech

Pamiętacie czerwcową akcję "Jak nie czytam, jak czytam",
podczas której nauczyciele wcielili się w role bohaterów "Ślubów panieńskich" Aleksandra Fredry?
Organizatorzy imprezy dokonali posumowań i okazało się, że w tym roku było nas, czytających, 406 825 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem akcji.

{multithumb thumb_width=300 thumb_height=169 caption_pos=disabled watermark=0}

1 a  I A