Na stronie internetowej szkoły pojawiła się nowa zakładka: BIBLIOTEKA. W niej znajdziecie:

AKTUALNOŚCI - zapis  informacji o wszelkich działaniach biblioteki, np. o tym kiedy i jak  uzyskać "amnestię" w przypadku przetrzymania książki.
POLECAMY - opisy książek i recenzje. To jest miejsce także na Wasze recenzje.
LINKI - na początek linki do katalogów bibliotek elbląskich, gdybyście poszukiwali książki niedostępnej w naszej bibliotece.

mt_gallery: Winda dla niepełnosprawnych width=

Dnia 1 września 2014 roku o godzinie 8:30 uroczyście otworzyliśmy w naszej szkole windę. Uczniowie nie kryli radości w związku z faktem, że w końcu, po 3 latach, wywalczyli windę dla niepełnosprawnych kolegów i koleżanek . Uroczystość odbywała się w gronie uczniów, rady pedagogicznej i pana dyrektora, dra Sylwestra Stanickiego. Nasi rówieśnicy mieli tego dnia zaszczyt przeciąć wstęgę na znak ukończenia prac związanych z windą oraz wypróbowania tak potrzebnego urządzenia.

Wiktoria Drawert klasa 3C, Reporter

Zachęcamy do zajrzenia na stronę: http://www.razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek&nrartyk=11421

Uczelnia partnerska
Strona Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu - uczelnia partnerska naszego liceum

Folder GoogleInteraktywny kurs do nauki matematyki, Instagram matematyczny, Strona na FB "Matematyka z Geogebrą"
Profil zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki przygotowane przez nauczycieli IV LO

Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Struktura i organizacja, adresy szkół, komunikaty, oferty pracy dla nauczycieli, edukacja, doskonalenie nauczycieli.

Elbląski system e-rekrutacji

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży
Aktualności, komunikaty, informacje o sprawdzianach, egzaminach dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i ich rodziców.

Urząd Miejski w Elblągu
Aktualności, wizytówka miasta, informator miejski, gospodarka, turystyka, rynek pracy.

Aktualności z Elbląga
strona dla mieszkańców Elbląga i okolic. Zawiera wszystkie dane statystyczne o tym mieście, repertuar kin, teatrów oraz najświeższe informacje.

Olimpia Elbląg
strona sympatyków III-ligowej Olimpii Elbląg

OSPR Elbląg - profil na Facebooku
Informacje o działalności Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej Elbląg

Insta.Ling
Insta.Ling jest aplikacją do szykiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

Strona z arkuszami maturalnymi.
Ponadto: