Na stronie internetowej szkoły pojawiła się nowa zakładka: BIBLIOTEKA. W niej znajdziecie:

AKTUALNOŚCI - zapis  informacji o wszelkich działaniach biblioteki, np. o tym kiedy i jak  uzyskać "amnestię" w przypadku przetrzymania książki.
POLECAMY - opisy książek i recenzje. To jest miejsce także na Wasze recenzje.
LINKI - na początek linki do katalogów bibliotek elbląskich, gdybyście poszukiwali książki niedostępnej w naszej bibliotece.

Zakładka zawiera także link do katalogu biblioteki. Teraz z każdego miejsca macie dostęp do zasobów naszej biblioteki. Możecie również przedłużyć termin wypożyczenia lub dokonać rezerwacji książki. Login i hasło do osobistego konta bibliotecznego są takie same, jak do Dziennika.
Dzisiejsza forma zakładki jest propozycją, która będzie modyfikowana w zależności od potrzeb. Zgłaszajcie swoje uwagi i propozycje.

Mariola Karczewska, nauczyciel bibliotekarz