Zapraszamy po odbiór świadectw maturalnych do sekretariatu szkoły we wtorek 9 lipca od godziny 10.00.

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Sportowych z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Elblągu informuje, że konkurs ofert na:
„Prowadzenie bufetu szkolnego w IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu"
wygrała firma:

Mateusz Dulczewski
ul. Podgórna 6/22, 82-300 Elbląg

Ogłoszenie o wyniku konkursu na bufet szkolny w IVLO.pdf

27.08.2024 r. wtorek

• 10.00 Matematyka
  • 10.00 Język angielski

28.08.2024 r. środa

• 9.00 Fizyka
  • 11.00 Język niemiecki

W dniach 20 - 21.08.2024 r. odbędzie się poprawkowy egzamin maturalny:
20.08.2024 r. – pisemny egzamin poprawkowy z języka angielskiego
20.08.2024 r. – pisemny egzamin poprawkowy z języka polskiego, matematyki
21.08.2024 r. – ustny egzamin poprawkowy z języka niemieckiego

mt_gallery: Wyniki Korridy

6 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny " Korrida". Do walki przystąpili najlepsi tereadorzy. Pojedynek był bardzo zawzięty i wyrównany, jednak najlepsi okazali się:

• Aleksander Jurgielewicz z kl.IIIa- I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii
  • Martyna Sarnowska z kl.IIIa- II miejsce i tytuł Wicemistrza Ortografii
  • Jakub Wawrzykowski z kl.Ia- III miejsce

Gratuluję!
K. Gdaniec

Zakończenie roku odbędzie się 21 czerwca o godzine 8.00 w auli szkolnej.

Zespół Szkół i Placówek Sportowych z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Elblągu ogłasza konkurs na prowadzenie bufetu szkolnego.

Przedmiot konkursu
Łączna powierzchnia sklepiku wynosi 28m2. W pomieszczeniu znajdują się: stoły (4 sztuki), krzesła (17 sztuk). Szkoła pokrywa koszty centralnego ogrzewania, wody i ścieków, wywozu nieczystości oraz energii elektrycznej.
Po wynajęciu od szkoły w/w pomieszczenia Oferent zobowiązany będzie do prowadzenia bufetu na następujących zasadach:

• codzienne otwieranie bufetu w godz. od 7:00 do 15:00 , z wyłączeniem dni wolnych od nauki;
  • utrzymanie czystości i porządku na terenie bufetu i w jego otoczeniu, zgodnie z wymogami odpowiednich służb;
  • przestrzeganie przepisów bhp, ppoż., Sanepidu;
  • oferowania asortymentu nie zagrażającego zdrowiu i życiu uczniów.
  • Powinien obejmować „zdrową żywność" m.in. soki naturalne, wodę mineralną, batony i ciastka zbożowe, czekoladę pełnowartościową, owoce sezonowe, drożdżówki, kanapki, zapiekanki  wykonane ze świeżych produktów. W asortymencie sklepiku mogą się również znaleźć artykuły szkolne np. zeszyty, długopisy, ołówki, linijki

Warunki konkursu

Umowa najmu bufetu

Załącznik nr 1 - oferta

mt_gallery: Wyróżnienie w konkursie dziennikarskim

Uczniowie z klasy I E wzięli dzisiaj udział w drugiej edycji konkursu dziennikarskiego organizowanego przez Instytut Pedagogiczno-Językowy Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. W turnieju wzięło udział 8 drużyn z elbląskich szkół średnich. Drużyny musiały zmierzyć się z trzema zadaniami: wymyślenie czterech różnych tytułów do podanego tekstu, ułożenie fragmentów tekstu w odpowiedniej kolejności (od tytułu i leadu do zakończenia), a także stworzeniu scenariusza gry na podstawie mitu o Prometeuszu, przenosząc go do współczesności.
Nasz drużyna w składzie Maja Fieducik, Alicja Kołosowska, Sebastian Knigawka, Vincent Maciniak, Ksawery Waśniewski uzyskała wyróżnienie.
Gdy drużyny mierzyły się z zadaniami, reszta klasy brała udział w warsztatach plastycznych i językowych.
Artykuł o turnieju: