Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

odbędzie się

2 września (poniedziałek)

o godz. 9.00 w auli szkoły.

Wydawanie świadectw maturalnych

w dniu 4 lipca 2019 r. (czwartek)

od godz. 12.00

mt_ignore:

Aplikacja Pierwsza Pomoc stworzona na zamówienie bydgoskich policjantów i ratowników medycznych istnieje na rynku od 3 lat. Narzędzie to krok po kroku podpowiada, co zrobić, kiedy znajdziemy się w sytuacji zagrożenia lub będziemy jej świadkami. Wiele wskazuje na to, że narzędzie to doczeka się jeszcze wielu korzystnych aktualizacji. Jego twórcy właśnie podpisali umowę z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym. Na jej mocy Pierwsza Pomoc zostanie ulepszona.Mimo długiego stażu aplikacji na rynku, nie mieliśmy okazji pisać o niej na łamach AntyApps w przeszłości. Owszem, pojawiały się u nas podobne tytuły (np. Pierwsza Pomoc Nestle lub Pierwsza Pomoc First Aid by Mobiem), ale ten jakoś nigdy nie wpadł w ręce mnie, ani moim redakcyjnym kolegom. Pomyślałem więc, że podpisanie umowy o współpracy bydgoskich twórców aplikacji z Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym będzie dobrym pretekstem, żeby podzielić się z wami moimi wrażeniami na temat platformy, która w wielu przypadkach może uratować komuś życie!

mt_gallery: List prezydenta

mt_gallery: Młodzieżowa Rada Miasta

Samorząd Uczniowski IV LO ma swoich przedstawicieli w Młodzieżowej Radzie Miasta.
30.05.2019 r. odbyła się pierwsza uroczysta sesja, na której młodzi radni złożyli ślubowanie. Naszą szkołę reprezentują uczniowie klasy 2a, Nela Podwika i Adrian Gołąb.
Powodzenia i sukcesów w obradach!!!

mt_gallery:  Autostrada do nieba

03.06.2019 r. trzech uczniów z klasy 1b, Łukasz, Kamil i Oskar pomagali w organizacji podchodów dla uczniów szkół podstawowych, przygotowywanych w Warmińsko- Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu. Podchody nosiły tytuł :"Autostrada do nieba" i dotyczyły postaci sługi Bożego Carla Acutisa. Carlo w ciągu swego krótkiego życia pokazał, że internet może być narzędziem ewangelizacji.
Małgorzata Urban

mt_gallery: Test sprawności fizycznej - piłka ręczna

Zakończyły się testy do klas sportowych o profilu piłki ręcznej. Wszystkim uczniom klas podstawowych oraz gimnazjalnych dziękujemy za przybycie. Oczekujcie wyników i do zobaczenia we wrześniu.