Certyfikat „Szkoła z Życiem"
- Szczegóły

IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu otrzymało certyfikat „Szkoła z Życiem" od Fundacji DKMS za zaangażowanie w projekt #Komórkomania.
To wyróżnienie jest dowodem na to, że nasza społeczność szkolna aktywnie wspiera ideę dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych, szerzy wiedzę o nowotworach krwi i daje nadzieję osobom potrzebującym przeszczepienia.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i wolontariuszom za zaangażowanie! Razem możemy ratować życie.
Uczniowie IV LO na I Konferencji Zdrowia i Urody!
- Szczegóły
Dziś uczniowie klas 2A, 3E i 3Dmieli okazję uczestniczyć w I Konferencji Zdrowia i Urody „Kosmetologia bez filtrów – nauka, fakty i nowoczesne podejście do skóry", zorganizowanej przez Instytut Nauk o Zdrowiu ANS w Elblągu.
Podczas wydarzenia młodzież wysłuchała interesujących wykładów ekspertów dotyczących m.in. pielęgnacji skóry, suplementacji, ochrony przeciwsłonecznej oraz nowoczesnych rozwiązań stosowanych w kosmetologii. Była to cenna okazja do poszerzenia wiedzy i poznania naukowego spojrzenia na zdrowie i urodę.
Dziękujemy organizatorom za inspirujące spotkanie!
Bieg Piekarczyka
- Szczegóły
Wolontariusze z IV LO aktywnie uczestniczyli w organizacji Biegu Piekarczyka. Ich zadaniem było wspieranie organizatorów, udzielanie informacji uczestnikom oraz pomoc przy zabezpieczaniu trasy. Uczniowie wykazali się odpowiedzialnością, zaangażowaniem i umiejętnością pracy zespołowej.
Składamy wolontariuszom serdeczne podziękowania za pomoc podczas Biegu Piekarczyka
Wycieczka do Grecji
- Szczegóły
Zaczęliśmy naszą grecką przygodę Po długiej podróży, konieczny był relaks i odpoczynek
Wyróżnienie dla Amelii Szewczyk z 3c
- Szczegóły
Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska zorganizowano dziś w Elblągu uroczystość wręczenia nagród za szczególne osiągnięcia z zakresu działalności ekologicznej. Eko - Wyróżnienie z IV LO otrzymała uczennica z klasy 3c Amelia Szewczyk. Wręczono dyplom oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Elblągu.
Gratulacje!
