Aerobic  Aerobic  Aerobic

W ramach promocji zdrowego i aktywnego trybu życia zorganizowaliśmy zajęcia otwarte dla nauczycieli  i uczniów naszej szkoły. Zajęcia miały na celu wskazanie,  że moda na ruch przy muzyce pozytywnie wpływa nie tylko na  kształtowanie  postawy ciała , zdrowie i sprawność fizyczną  ale również rozwija wrażliwość i przeżycia artystyczne. Pozwala samodzielnie tworzyć nowe układy, które mają być bodźcem do poszukiwania coraz to nowszych pomysłów.

Nadrzędnym celem lekcji miało być rozbudzanie zainteresowania kulturą fizyczną, aby w przyszłości móc cieszyć się dobrym zdrowiem  i niezawodną sprawnością. Należy tutaj pochwalić nasze uczennice, Karmen Kalandyk z IIb  i Klaudię Niedbalską z IIIe, które przygotowały układ ćwiczeń  i poprowadziły zajęcia.

Dziękujemy  wszystkim nauczycielom i uczniom za aktywny udział w zajęciach ! ! !

Scenariusz lekcji